Main menu

Meble kuchenne

Meble kuchenne

meble na wymiar warszawa meble do kuchni warszawa

Meble na miarę Twojej kuchni!

Realizujemy kuchnie zarówno w stylu nowoczesnym, jak i w stylu klasycznym, tradycyjnym. Styl kuchni zależy od stylu domu, w którym ma być zamontowana, ale też od Państwa indywidualnych oczekiwań i upodobań!

Szeroki wybór materiałów do produkcji mebli umożliwia nam realizację indywidualnych i często unikatowych pomysłów. Szeroka gama materiałów i surowców oraz systemów pozwala dopasować także cenę kuchni do zaplanowanego budżetu.

KUCHNIE NOWOCZESNE

meble na wymiar warszawa kuchnie na wymiar legionowoProste w formie – z przewagą wysokich słupów i niskiej zabudowy. W kuchni nowoczesnej stosujemy proste formy frontów do szafek – gładkie, często jednobarwne, z wysokim połyskiem (np. fronty lakierowane lub akrylowane, często spotykane są również fronty fornirowane, czyli pokryte warstwą drewna lub fronty ze strukturą drewnopodobną, z widocznymi szerokimi słojami albo wykonane na wysoki połysk).

Obecnie w nowoczesnej kuchni trendem są meble z frontami bez uchwytów, Otwieranymi na click – wystarczy lekko nacisnąć front, aby się otworzył. Dzięki temu w kuchni uzyskuje się bardzo prostą formę mebli oraz minimalizm dodatków, co jeszcze bardziej podkreśla nowoczesność pomieszczenia.

Nowoczesne kuchnie preferują dużą ilość szuflad. Systemy, które stosujemy, to rozwiązania firm …………– wysokiej klasy, trwałe i ciche w użytkowaniu.

W szafkach wysokich preferujemy rozwiązania typu cargo. Cargo można wysunąć z szafki i dostęp do produktów jest wręcz perfekcyjny. Pracujemy na systemach sprawdzonych i trwałych, m. in. na systemach firm …….

Szafki wiszące często wykonane są jako otwierane do góry (klapy). Realizujemy je na bardzo dobrych systemach klap firmy ………. Niezwykle trwałe, zamykające się delikatnie i estetycznie wykonane.

Często stosowane blaty w kuchni nowoczesnej to blaty konglomeratowe z materiałów ……….. itp. Materiały te pozwalają realizować i kształtować blaty w niemal dowolnej formie. Dzięki temu uzyskujemy blaty bez widocznych łączeń. Szeroka paleta kolorystyczna i duży wybór struktur pozwalają na wykonanie blatu bardzo ładnie współgrającego z meblami i pomieszczeniem.

Coraz częściej w blatach stosowane są spieki kwarcowe. Są to lekkie materiały, bardzo wytrzymałe na ścieranie oraz nie absorbujące wilgoci. Są doskonałą alternatywą dla blatów kamiennych (granitowych czy marmurowych). W ofercie posiadamy również blaty kamienne (różne odmiany granitów i marmurów).

KUCHNIE KLASYCZNE

meble kuchenne warszawa meble na wymiar legionowoKuchnie tradycyjne doskonale współgrają ze stylowymi wnętrzami. Dają w kuchni wyrazistość i ciepło. W kuchniach tych stosujemy najczęściej materiały drewniane lub drewnopochodne. Tańsze wersje mają zastosowane fronty MDF oklejane materiałami drewnopochodnymi lub laminowanymi – które są tańszą alternatywą dla frontów drewnianych. Kuchnie klasyczne najczęściej mają bogatą zabudowę szafek niskich oraz wiszących.

Wybór kuchni klasycznej wcale nie oznacza, że nie będzie ona nowoczesna w funkcjonowaniu! W kuchniach klasycznych stosujemy wysokiej klasy systemy szafek firm ……….. i innych. Takie połączenie tradycji wyglądu z nowoczesnością systemów daje bardzo efektowne rezultaty i komfort użytkowania.

W kuchniach klasycznych blaty najczęściej wybierane przez klientów to blaty tradycyjne – laminowane.
W droższych wersjach chętnie wybierane są też blaty kamienne (granitowe lub marmurowe).

OŚWIETLENIE

Bardzo istotnym elementem w kuchni jest jej oświetlenie. Stosujemy zarówno oświetlenia halogenowe, jak
i oświetlenia LED, dostępne w bardzo wielu formach. Oświetlenie montujemy zarówno w celu oświetlenia roboczych części blatów kuchni, jak i w celu zapewnienia doskonałego efektu wizualnego. Stosujemy oświetlenie wewnątrz szafek lub oświetlenie pod blatem, doświetlamy także cokoły, co gwarantuje unikalne efekty!

SZKŁO

Elementy szklane w kuchni pełnią funkcję ornamentową. Szkło stosowane jest często w kuchniach nowoczesnych jako elementy ozdobne ścian – np. Jako wypełnienie między blatem kuchennym a szafkami wiszącymi. Stosowane są również szklane fronty szafek nadające kuchni niepowtarzalny, nowoczesny styl. Szkło stosujemy również w miejscach, w których chcemy zaakcentować jej indywidualność i unikalność. Na szkle możemy zrealizować grafikę, zdjęcie, a nawet laserowe rysunki w strukturze szkła. Wszystko zależy od inwencji klientów lub od przyzwolenia na nasze niebanalne propozycje i wizje!

REALIZACJA

Na terenie Warszawy i okolic przyjeżdżamy do Państwa bezpłatnie i wspólnie z ustalamy wizję i indywidualny projekt kuchni.

Materiały, które stosujemy do wykonania mebli na wymiar, są produkowane przez polskich producentów (fronty …….) oraz producentów zagranicznych, np. fronty akrylowe………

Realizacja kuchni zajmuje zazwyczaj kilka tygodni – zwykle do …... W przypadku kuchni z frontami, np. drewnianymi, fornirowanymi lub lakierowanymi czas realizacji może wydłużyć się do 6 tygodni.

Możemy również zlecić realizację ekspresową – wówczas czas realizacji skracamy (np. z 6 tygodni do 4 tygodni), przy czym wzrasta cena zlecenia (około …….% w wartości mebli kuchennych).

Dysponujemy także wysokiej jakości sprzętem AGD. Posiadamy dużą wiedzę – chętnie doradzimy, jakie urządzenia są warte zakupu.

Kuchnie na wymiar w Warszawie i okolicach – zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na spotkanie i złożenia zamówienia!