Main menu

Meble łazienkowe

Meble łazienkowe

meble na zamówienie warszawa meble do kuchni warszawa

Meble łazienkowe na miarę… pięknej łazienki

Specyfika łazienki jest oczywista – powinno to być miejsce przyjemne i intymne, zaprojektowane tak, by każdy czuł się w nim komfortowo. Jednak należy pamiętać, że ze względu na panujące warunki – zwłaszcza wilgoć, zmienną temperaturę i warunki oświetlenia – jest ono również bardzo wymagające dla mebli.

Nasze meble łazienkowe wytrzymują próbę czasu. Są wykonane z materiałów, które gwarantują trwałość
i wytrzymałość nawet w trudnych warunkach. Ponadto dbamy o to, żeby meble do łazienki współgrały z jej stylem. To ma być jeden wspólny świat – pomieszczenie i meble. I tu z pomocą przychodzi szeroka gama materiałów, jakie możemy zaoferować.

Preferujemy blaty z materiałów typu kamień, konglomerat, spiek kwarcowy, czyli materiały, które nie nasiąkają. Unikamy materiałów delikatnych, które podatne są na działanie wilgoci i łatwo się uszkadzają.

Stosujemy materiały lakierowane (matowe lub na wysoki połysk). Wychodzimy z założenia, że meble do łazienek nie mogą przypominać drugiej kuchni, dlatego w projektach i naszych propozycjach forsujemy odważne projekty – unikalne w formie i komponujące się z wnętrzem łazienki.

Masz własny pomysł na projekt mebli łazienkowych? Zadzwoń – spotkamy się
i porozmawiamy o możliwościach.

Meble na zamówienie, Warszawa, Legionowo