Main menu

Szafy na wymiar

Szafy na wymiar

meble kuchenne warszawa szafy na wymiar warszawa

Szafy na miarę Twoich wnętrz

SZAFY

Szafy wolnostojące i wnękowe, jakie oferujemy są indywidualnie projektowane do danego pomieszczenia. Inaczej zaprojektowana będzie szafa w przedpokoju czy wiatrołapie, a inaczej w pokoju czy garderobie.

Ważnym elementem szafy są drzwi – z reguły najbardziej eksponowana część szaf. Możliwości ich realizacji są ogromne. Od prostych drzwi przesuwnych, wykonanych z tradycyjnej płyty laminowanej (i jednocześnie najtańszych), po drzwi na systemach otwieranych na bok i następnie przesuwanych w dowolne miejsce w szafie.

Do produkcji szaf stosujemy materiały cenionych zagranicznych producentów, m. in. dekoracyjne płyty firm ………. W drzwiach i okuciach najczęściej stosujemy systemy przesuwne firmy ……… – bardzo trwałe i ciche – lub systemy firmy ………… W drzwiach stosowane są często elementy szklane i lustra. Nadają nowoczesności i delikatności. Dostępna kolorystyka i łatwość obróbki pozwalają wyczarować indywidualne wzory w domu każdego klienta.

Klientom oferujemy sprawdzoną jakość i możliwości funkcjonalne rozwiązań, które docenią Państwo w czasie użytkowania. Wyznacznikiem naszej jakości jest fakt, że meble przez nas produkowane służą przez długie lata!

Wnętrze szafy tworzymy tak, aby odpowiadało potrzebom w danym domu. W jednej szafie często jest miejsce zarówno na paczki, buty, drobiazgi domowe, jak i na ubrania i bieliznę. Projektujemy szafy w ten sposób, żeby zoptymalizować dostępną przestrzeń i zapewnić prostotę i komfort użytkowania. Często stosujemy ciekawe, eleganckie systemy dedykowane do szaf – kosze, szuflady, pantografy, wysuwane wieszaki itp. Dzięki nim wykorzystanie przestrzeni jest doskonałe, a dostęp do przedmiotów w szafie wygodny i prosty.

GARDEROBY

Garderoby – podobnie jak szafy – wymagają indywidualnego podejścia. Są pomieszczeniami, których właściwe zaprojektowanie zapewnia utrzymanie porządku w domu, czyli komfort w segregowaniu użytkowych przedmiotów w całym domu czy mieszkaniu.

Garderoby otwarte i zamknięte – możemy zaprojektować w pomieszczeniu garderoby szafy i półki zabudowane albo zupełnie otwarte, w którym całe pomieszczenie traktować będziemy jako wielką szafę. Rozsądnym rozwiązaniem wydaje się kompromis, tzn. wykonanie części garderoby w wersji zabudowanej (z szufladami, półkami na drobne rzeczy, bieliznę), a części w wersji wyeksponowanej, dzięki której będą mogli Państwo pochwalić się na przykład kolekcją butów, koszul lub krawatów, które ładnie ułożone dodadzą estetyki. Takie rozmieszczenia podpowiadamy Państwu, wspólnie kreując przyjemny charakter garderoby – pomieszczenia, które czasami z nazwy tylko jest garderobą, a w rzeczywistości staje się po prostu graciarnią.

REALIZACJA

Realizacja szaf i zabudowy w garderobach trwa najczęściej od 2 do 3 tygodni.

Zachęcamy do współpracy!
Szafy na wymiar w Warszawie i okolicach