Main menu

O nas

O nas

meble na wymiar warszawa, kuchnie na wymiar warszawa

Cenimy spokój i komfort naszych klientów

Właśnie dlatego oferujemy kompleksowe, w pełni profesjonalne usługi wykonania i montażu mebli na wymiar w Legionowie, Warszawie i okolicach – chcemy, żeby mieli Państwo pewność wysokiej jakości mebli na zamówienie!
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy doradzić najlepsze dla Państwa rozwiązania.

 

Za co doceniają nas klienci?

  • Profesjonalnie przygotowany projekt – z wizualizacją i wyceną oraz z opisem w formie prezentacji, które przedstawiamy Państwu przed przystąpieniem do realizacji.
  • Rzetelne doradztwo – zawsze zaczynamy od rozmowy z Państwem o Waszych oczekiwaniach oraz preferowanym stylu kuchni, szafy lub innych mebli na zamówienie. Proponujemy szereg dostosowanych do potrzeb rozwiązań i doradzamy, jakie materiały będą najbardziej optymalne do zastosowania w danym miejscu. Uwzględniamy indywidualne upodobania, styl wnętrza pomieszczenie oraz poziom budżetu, jaki mogą Państwo przeznaczyć na meble i wyposażenie. Staramy się uzyskać rezultat, który
    w pełni Państwa zadowoli!
  • Dokładność i precyzję wykonania zlecenia – nigdy nie proponujemy Państwu materiałów lub systemów, które według naszych doświadczeń nie są wystarczająco dobre jakościowo do zastosowania w wykonywanych meblach. Czasem, gdy Państwa budżet jest ograniczony, wolimy nawet odradzić pewne rozwiązania, niż na siłę włączać je do projektu. Ta szczerość poparta doświadczeniem upewnia klientów, że mają do czynienia z firmą, która dba przede wszystkim o jakość.

Aby ciągle się rozwijać, stale podnosimy kwalifikacje i zdobywamy doświadczenia, stosując najnowsze rozwiązania pojawiające się na rynku. Cały czas poszukujemy nowych pomysłów i inspiracji – podróżujemy.

Współpracujemy tylko z zaufanymi i sprawdzonymi firmami! Mamy bezpośrednie umowy z producentami
i importerami urządzeń AGD i sanitariów najwyższej jakości. Gwarantuje to oryginalność oferowanych sprzętów, a także bezpłatny transport, a nawet montaż urządzeń.

Chcesz porozmawiać i podzielić się pomysłem na wymarzoną kuchnię lub inne meble ma zamówienie? Zachęcamy do kontaktu! Bezpłatnie dojedziemy do Państwa (w Warszawie i w promieniu …………. km od niej) lub zaprosimy Was do naszego biura w odpowiednim dla Państwa terminie.

Meble do kuchni, szafy na wymiar, meble na zamówienie
Warszawa, Legionowo, okolice